Ucuz Projeksiyon Cihazları Ve Özellikleri

Evde, okulda ya da işte kullanmak için ucuz bir projeksiyon cihazı edinmek isteyen herkesin ilk olarak yaptığı şey fiyat araştırmasına girmektir. Hem fiyatlar ile ilgili bilgi verdiğimiz hem de ürün özelliklerini anlattığımız yazımız size faydalı olacaktır. En ucuz projeksiyon tavsiyeleri;

Daha Ucuzu Yok

Eiptek Mobile Cinema İ20 Pico Projeksiyon Cihazı; kablosuz tasarımı ile kullanımı oldukça kolay olan bir cihazıdır. 125 cm yani 50” e kadar ekran boyutuna sahiptir. İphone şarj cihazı ile şarj edilebilir ve özellikle iphone 4. İphone3 GS ve iphone 4 S için üretilmiş bir cihazdır. 20 000 saate kadar kullanım ömrü olan cihaz iphone ile yapabileceklerinizi sınırsız hale getiriyor. Bu cihaz ile sunumlarınızı ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilir ve herkesin hayranlığını üzerinize toplayabilirsiniz. Ürünün şimdiki fiyatı 166 liradır.

Doğru Tercih Hangisi

Acer X113 Pro 2800 Ansilümen SVGA 800×600 3D Projeksiyon Cihazı; DLP görüntü teknolojisini kullanan cihaz Home-Sinema sistemi kurmak isteyenler için kesinlikle doğru tercihtir. Hem 16:9 hem de 4:3 görüntü tipinin kullanılabildiği projeksiyon cihazı ile filmin özelliğine göre görüntü tercihi yapabilirsiniz. Keystone ve manuel zoom%focus özeliklerine sahip olan Acer X113 pro ile 3000 saate kadar kullanım rahatlığı sağlayabilirsiniz. Hd özelliğe sahip olan bu cihazın şimdiki fiyatı ile 800 lira.

Fiyat aralıkları çok büyük değişiklikler gösteren projeksiyonlarda ne kadar yüksek kalite ararsanız o kadar yüksek rakamlarla karşı karşıya kalırsınız. Ancak bu cihazlar da ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Bilgin Dede

Bilgin Dede

Dede bir zamanlardın çiçek çocuğu, Woodstock' da geçmiş gençliği.. Boş vakitlerinde vikipedi okur.

Yazarın diğer yazıları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir