Gaziantep Otelleri

Gaziantep’e ilgi artıyor

Gaziantep, son yıllarda Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin gelişmekte olan güzide kentlerimizden bir tanesidir. Şehrin merkezinde yer alan görkemli kalesi, dillere destan baklavası, tadına doyulmayan fıstığı ve binlerce çeşit yemeği ile adından çokça söz ettiren Gaziantep artık Güneydoğu’nun metropol şehridir diyebiliriz. Tarihi dokusu ve mutfağı ile oldukça zengin olan bu Gazi kent, her yıl yükselmekte olan bir turist potansiyeline sahip. Turist oranında ki bu artış ise şehirde yer alan otel sayısına da önemli bir katkı sağladı diyebiliriz. Çünkü bundan 3-5 yıl öncesine de günümüzdeki kadar yıldızı bol otel bulmak çok zordu. Ancak şimdilerde bir çok yeni otel tam techizatlı yeni müşterilerini bekliyor.

Gaziantep bol yıldızlı oteller bulabilirsiniz.

Gaziantep otelleri deyince akla ilk gelen şüphesiz ki yıllardır çizgisinden şaşmayan Grand Otel. Şehrin tam merkezi noktasında bulunan bu otel oldukça lüks ve güzel bir oteldir. Beş yıldızlı bu otel bir çok önemli organizasyonda da görev almıştır. Grand Otel’in öncülük ettiği oteller zincirinde daha sonra sayabileceğimiz bir çok lüks ve yıldızı bol otel mevcut.

Anatolian Otel, Tuğcan Oteli, Royal Otel, Gap Oteli, Otel Veliç, Safir Otel ve özellikle yabancı iş adamlarının tercih ettiği Dedeman Resort Gaziantep ilinin en bilindik ve en lüks otelleri arasındadır. Fiyat olarak bu oteller biraz pahalı olsa da ekonomik otellerde yine şehir merkezinde oldukça sık bulunabilecek yerlerdendir.

GeziKolik

GeziKolik

Tam bir gezienti

Yazarın diğer yazıları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir