Çilek mobilya

Çocuklarınız için genç odası takımı düşünüyorsanız sizlere çilek mobilyanın ürünlerini gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz. Ürünler 1. sınıf malzemelerden üretilmiştir ayrıca firma tarafından 2 yıl garanti altındadır. Çocukların ve gençlerin kendi odaları olması ve bu odanın dekorasyonu iyi olması odalarında ders çalışmalarına katkı sağlayacaktır hatta odalarını sevecek ve iyi vakit geçirecekler.

2014 – 2015 çilek genç odası takımı modelleri

2014 yeni modeller arasında bulunan flora genç odası hem erkek hemde kız çocukları için tasarlandı. Çilek genç odası takımları kaliteli malzemelerinden dolayı uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan flora genç odası , tek kişilik karyolası ve karyola da 2 adet çekmecesi ile beraber geliyor, bunların yanında 2 kapılı gardrop ve 2 adet komodini bulunuyor . Her takımın çalışma masası bulunuyor . İsterseniz takımlar arasında değişiklikler yapabilir istediğiniz parçayı seçebilirsiniz , bu sayede ihtiyaçlarınıza göre genç odası takımını oluşturmuş olursunuz.

Genç odaları

2014 Koleksiyonu içerisinde yer alan diğer genç odalarından kısaca bahsedelim. Aktif çilek genç odası en yeni tasarımı ile üretilip satışı gerçekleştiriliyor bu takım içerisinde yine tek kişilik yatağı , iki kapılı yada dilerseniz 3 kapılı gardrop çalışma masası ve koltuğu bulunuyor takım içerisinde dilerseniz tekstil ürünlerini de satın alabilirsiniz bu ayrıntıyı ayrıca çilek mağzalarında görüşmeniz gerekmektedir.

Çilek ürünleri hakkında daha fazla ayrıntı ve fiyat bilgilerini öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayın. Burada tüm modellerin fotoğrafları ve ürün açıklamaları yer alıyor.

Yazar

Yazar

Ne yazmaktan sıkılır, ne okumaktan. Gözleri iflas etmiştir ama.. Miyop, astigmat, hipermetrop ne ararsan var...

Yazarın diğer yazıları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir